| elLi a întrebat:

Ce activitati as putea face vara asta ca sa nu ma plictisesc?big grin

Astept raspunsurile voastre:*

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Citeste o carte sau o revista, iesi cu prieteni in oras, mergi in vizita la rude, vizioneaza un film, mergi la plaja, la strand, asculta muzica si raspunde la intrebarile de pe TPU, mergi la diferite evenimente, fa un pijama party, calatoreste, inscrie'te in vreo activitate, invata ceva despre diferite culturi, ia-ti un animalut si ai grija de el, fa'ti noi cunoscuti.

Succes si nu mai fi plictisita.Trebuie sa profitam de vacanta de vara

1 răspuns:
| Alina a răspuns:

Mergi la strand, la mare, citeste... fa plimbari in parc...