| pissi_2433 a întrebat:

Am o problema de fapt nu dar... am nevoie de niste sfaturi fac mereu aceleasi chesti cu iubitul meu si am inceput sa ma plictisesc nu stiu ce as putea face nou am incercat aproape orice nu mai stiu astept raspunsurile voastre vreau ceva catre sa il dea pe spate sa il atraga al mine fara ofense vot +funda

5 răspunsuri:
| Ruxandra_8921 a răspuns:

Cea mai maregreseala este sa lasi monotonia sa intervina intre voi 2.lasa ti imaginatia sa zboare,cumpara-ti desuuri sexy,umple-l de frisca si manac-o usor de pe trupul lui,arata-i cat de mult iti place cand te satisface,exprima-ti cu trupul si mintea orgasmul, spune-i cat demult il iubesti, diversificqa pozitiile pe care le folositi.de exemplu, odata am incercat sa il surprind in mod placut ca saii arat cat de multe emotii straneste in mine...mi-am stimulat clitorisul in timpul actului sexual, iar rrezultatul a fost.devastator! nu imi amintesc mare lucru pentru ca m-am pierdut cu firea, in schimb, am adus o pata de culoare in relatie.nimic din ceea ce iti face placere sa nu te rusineze, doar lasa ti imaginatia sa zboare si cand prinzi ceva, pune in practica.succes!

| Kalyn a răspuns:

Pai o sa spun cate ceva din ce-mi place mie ca sa iti faci o idee de baza pe care sa dezvolti in continuare...in primul rand e nevoie de imaginatie, eu nu cred ca ati incercat tot pentru ca nu aveati cum, incearca sa-i faci o surpriza in una ditre seri si asteapta-l imbracata sexy dupa care cucereste-l (insa nu-l lasa sa te atinga la inceput) asta il va innebuni, ai putea folosi de asemenea un snur ceva sa te lege (baietilor le place sa domine) incercati la dus, poate o baie cu spuma?! eu zic sa-ti pui un pic imaginatia la contributie si o sa fie okwinking

| Alex_1486 a răspuns:

Incearca pozitii noi ceva doggy, on top

| GuMMytzaxD a răspuns:

Pozitii noi, cauta pe google

| aaabbb_5631 a răspuns:

Incearca sa faci ceva ce sti ca lui ii place?