| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac de ziua mea? Fac 13 ani si nu vreau sa merg in oras sau sa o fac acasa, pentru ca ar trebui sa invit cam 11 fete. Ce as putea sa fac ca sa nu coste nici mult si sa ma distrez? Adica sa invit cate una in oras...nu prea ar merge, si sa le invit acasa cate una nu am timp intr-o zi. Dati-mi va rog ideei crying

6 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Ai putea sa ti-o faci la lasermax insa, daca in orasul in care stai nu exista un Lasermax te-as sfatui sa o faci acasa, ati putea sa faceti multe lucruri ca sa va distrati : v-ati putea uita la filme, karaoke etc. Sper ca te-am ajutat si... La multi ani!

| anonim_4396 explică (pentru RainOfColors):

Ms mult de tot big grin

| ClaraLove a răspuns:

La multi ani! Ai putea sa le inviti intr-un parca.

| anonim_4396 explică (pentru ClaraLove):

Ms. Da as putea, insa ne-am plictisi repede, plus ca in orasul unde sunt eu nu prea sunt multe parcuri

| kprone a răspuns:

Mergi la paintball

| Circiu_Robert_1995 a răspuns:

Sa o faici acasa si sa inviti mai putine fete zic eu ca si eu am 13 ani si anul asta fac 14 an si eu tot acasa am facut-o si anul acesta tot acasa