| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati daca ati putea intoarce timpul inapoi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Mitss a răspuns:

Nimic....Toate intamplarile din viata mea m-au facut sa fiu cum sunt acum...Si imi place cum sunt!
Poate uneori la nervi sau suparare as vrea sa dau timpul inapoi, insa daca nu as fi gresit nu as fi invatat sa ma descurc in viata.
:*

14 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Divortul parintilor mei si moartea bunicului sad

| Silvia a răspuns:

M`as purta altfel...as fii mai buna...

| maryana5 a răspuns:

Plecarea tatei in Italia :-

| Gabry a răspuns:

As fi vrut sa nu ma fi imprietenit cu o fata pentru ca eu aveam cu ea multe secrete si discutam orice si ea m-a tradat spunand tuturor ce vorbeam cu easad

| sorin a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi sa schimb mentalitatea romanilor, ce bine ar fi.happy

| Casiana a răspuns:

Cred ca as vrea sa fiu din nou copil, si sa ma bucur de inocenta copilariei...Acum am inceput sa vad viata prin ochi de adult, si mi-as dori sa devin din nou copil...

| lifeForJesus a răspuns:

Multe...in primul rand mi-as petrece mai mult timp cu familia, si as ajuta mai multi oameni! peace!

| ioanapysycuutata a răspuns:

As vrea sa schimb o relatie cu un baiat sa o fi facut mult mai buna si mai lunga!

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nasterea meacrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-i sterg schitele lui Pascal... ce om nebunhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate ti se pare putin ciudat dar daca as putea sa ma intorc in timp m-as intoarce vara trecuta cand eram la mare si i-as spune baiatului ala de pe plaja cat de mult imi place de el si i-as cere id-ul si numarul de telefon big grin pentru ca momentan sunt o adolescenta si nu cred ca am facut atat de multe greseli incat sa vreau sa schimb cine stie ce in viata mea.

| cris82ro a răspuns:

Nimic! totul s-a intamplat cu un scop! laughing "scopul scuza mijloacele" Asta e! Mergem inainte!

| Andreeashine a răspuns:

Sa nu ii fi cerut bricheta lu aspirina.

Întrebări recente