| g_7133 a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi, in ce moment al vietii v-ati intoarce?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

M-as intoarce in anii copilariei...sa mai merg din nou de manuta cu tati pe strada...sa ma mai ia la munca la el si sa se laude cu fetita lui...sa mai merg cu mami in parc la joaca...sa mai dorm dupa amiaza la mami in brate si sa ma mai cert cu fratii mei pentru ca mi-au rupt papusa...doamne ce dor mi-e de acesti anii si de toate amintirile superbe ale copilariei...mai vreau sa mai trec o data prin anii aia... crying crying crying crying

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Acum jumatate de an...big grinAtunci cand s-a intamplat ceva special... ceva ce nu se mai poate intampla...sigh ceva ce va ramane mereu in sufletul meu... ceva ce as vrea sa traiesc in fiecare zi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ar fi sa dau timpul inapoi! O întrebare foarte dificila, eu as alege anii copilariei care au fost atat de frumosi, alaturi de bunicii mei care mau iubit atat de mult.

| xibalba a răspuns:

In niciunul. Traiesc in prezent si imi e foarte bine asa. Sunt curioasa cum va fi viitorul, atat.

| arysa a răspuns:

La inceputul liceului...

| georgiana a răspuns:

...cu vreo 4 ani in urma!rolling on the floor.sa mai fiu iar copil mic\dancing:-P

| madagascar a răspuns:

M-as intoarce in primul meu an dde viata si as vrea sa raman asa sa nu am nicio grija

| g_7133 explică:

@dodo eu tot cam pe la varsta de 10 ani m.as intoarce. sau poate cand eram la gradinitalaughing uh! fara nici un stres atunci doar sa ma joc:d

| M.T a răspuns:

La varsta de 10 ani.Atunci chiar nu aveam nicio grija.bine ca nici acum la 17 nu prea am. Dar daca mas intoarce in timp as petrece de 10 ori mai mult decat am facut-o pentru ca viata trebuie traita, q bune si q relesmug. Si cum se zice.fiecare zi sa fie k si cum ar fi ultima"big hug
dar tu? ce varsta ai vr s ai?happy:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vreo 20 si ceva de ani in urma as taia codita la acel spermatozoid....si eu fiind?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as intoarce la varsta de 17 ani... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-au facut ai mei.