| duscha a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti diseara?big grin

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Sa dorm laughing)

| DeNyyy a răspuns:

Am de gand sa ma culc laughing

| smilerz19 a răspuns:

Sa stau pe net, sa mananc mancare nesanatoasa si apoi sa ma trantesc in pat, sa plang, sa tip, sa lovesc perne de nervi pentru ca incepe scoala. Si apoi, pe la 4-5 sa adorm cu ochii umflati.
La 6 ma trezesc cu cearcane maaaari. Ma imbrac, imi fac parul, ma fardez si toate cele.
Si pornesc posomorata catre iadul pamantesc, scoala...
Yay! :-s

| freehugs a răspuns:

Sa stau acasa si sa ma uit la un film sau la tv la vreo emisiune.
trebuie sa ma culc devreme pentru ca de maine gata, intram in paine laughing

| Buttercup30 a răspuns:

Sa ies in oras, l-am ine sunt zilele orasului si au venit cu "tiribombe" laughing
sau intr-un local happy
si dupa aia fac o baie si ma culc big grin

| meryy a răspuns:

Stau acasa si o sa ma culc devreme pentru ca de maine ...gata la scoala

| theea_5574 a răspuns:

Pai o sa ma fortzez sa nu mai inkid pc`ul pe la 3 jumate 4 ci pe la 1 jumate... si apoi sa ma bag la tv. daca nu gasesc nimic interesant imi pun castile in ureki. dau muzica la maxim si ma apuc sa mai citesc cate cevaphbbbbt apoi la 7 jum sa ma trezesc si la 8 sa plec...trec pe la o prietena.si dupa aia mergem impreuna catre lagarphbbbbt. of.crying inceoe scoala.at wits' end totusi exista si oparte buna! trec in clasa a 8a. deci o sa fie mai multa distractie si mai mult chiul.
\:d/

| Ketamine a răspuns:

Sa imi fac baie probabil?!laughing))))