| anonim_4396 a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti vara aceasta?

12 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sper să'mi găsesc un job pe timpul verii. Dacă nu, o să'mi pun pofta în cui...sau o să cerşesc. Mi'am mai planificat poate nişte festivaluri de muzică:Artmania şi Samfest. În rest, ieşiri, grătare, cort. distracţie, prieteni şi Timişoreana.Cam aşa sună vara mea

| Marii a răspuns:

Sa pot sa ma duc undeva sa invat un dans clasic, sa plec in grecia, sa muncesc, sa ma distrez, sa ma bronzez taaare tare. laughing

| Veve :X a răspuns:

Varaa :X parca nu mai vine odata sigh

paii, vara asta plec pe Marte :Xbatting eyelashes adica la mare laughing; stau cu prietenii :X; vreau sa pierd noptile cu luna plina afara, la platou pe leagan cu 3 copii dragi :X cei mai dragi love struck; si cel mai important lucru :SA FAC TOT CE IMI TRECE RIN CAP love struck

tuuu ce vrei sa faci? smug :X

| Unique a răspuns:

In Germania cu iubitul meu, de abia astept :*:*:*

| Klara a răspuns:

Plec la mare in iunie, pe urma in Israel si pe urma la Brasov. Nu stiu de ce dar am presimtirea ca o sa fie cea mai tare vacanta happy Sper sa-mi aduc aminte sa stau si pe TPUwinking

| L a răspuns:

Sa plec la marelove struck si putin la muntehee hee

| gabriela007 a răspuns:

Posibil merg la mare tongue, mai ies afara cu prietenii, pe net, ma distrez happy

| Natassha a răspuns:

OOO, vacanta, ce frumos suna, nu?
So, in aceasta vacanta am de gand sa citesc, cocotata in merii din curtea bunicilor, sa stau in noptile cu luna plina afara pana aproape de dimineata si sa ma contopesc cu natura, trebuie sa mai si invat, ca altfel nu se poate, sa joc tenis de camp, macar o data pe saptamana, vreau sa profit la maxim de vara...
Tu?

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

In primul rand sa ma DISTREZ:X, 2.sa stau cu prietenii, 3.sa ma duc la tara, 4.sa-mi gaseasc un prieten cu sensul de iubit carre sa tina la mine si sa nu ma insele ca alti:Xdaca s'ar intampla astea ar fi minunat... apropo tu ce iti doresty?smug
bye:*

| dailydaisy07 a răspuns:

Pai mrg in italia, la bunici, petrec, ma relaxez, fac sporturi si mai multe! dar stiu ca teme nu fac!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ma relaxez ca nu mai pot laughing
Sa imi petrec timpul cu prietenii de pe mess care o sa vina in la mare
Sa fac cumparaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic ca in ultimii nu stiu cati ani