| FreSshGirL a întrebat:

Ce cadou as putea sa iau pentru unul dintre colegii mei? (ceva de craciun)
Joi va trebui sa trag un biletel (pe biletel este scris un nume), apoi va trebui sa dau cadoul persoanei respective.

Răspuns Câştigător
| oty2001 a răspuns:

Ceva personalizat : cana; glob de craciun; rama digitala; breloc... sau ceva de genul asta.

4 răspunsuri:
| titisan70 a răspuns:

Un fular sau o pereche de manusi nu prea scumpe

| IssabellaLoLa a răspuns:

Daca iti cade fata:
-niste cercei tematici
-un lantisor
-un globulet
-o haina calduroasa :X
-o caciula

daca iti cade baiat:

-o bratara(dar de baieti iti dai seama)
-un tablou
-o figurina mai speciala (ex:un mos craciun, ren, om-de-zapada)
-bani laughing
-un joc pe CD ce stii ca se joaca
-o bluza cu un personaj de craciun care are un mesaj haios
-ceva personalizat
-un ceas
cam atat big grin
succes peace sign

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Poi din moment ce nu stii daca e fata sau baiat eu zic sa ii iei chestii simple ex: o cutie de bomboane, o carte etc...Dar nu te apuca sa iei geanta etc. Poate e baiat si tu ii iei geanta sau machiajuri

| eneandra77 a răspuns:

Ceva simpluthinking de exemplu, casti d'alea de iarnalaughing eu asta am primitlaughing