| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e un cadou ok pentru cineva (de ziua lui de nastere) o invitatie la un film sau restaurant?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Depinde cat de mult stie sa aprecieze gestul tau.
Depinde si ce importanta are acea persoana in viata ta...
Din punctul meu de vedere, este ok.
O zi buna happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-as propune un film insa daca se poate unul prost, pentru ca in timpul filmului sa aveti timp si posibilitatea de a face si altceva in afara de o simpla vizionare. Incearca deoarece s-ar putea sa-mi dai intr-un final dreptate. big grin

| UnBroken2016 a răspuns:

Depinde si de varsta. Daca are pana in 18 ani, un film ajunge. Poate o pizza dupa.

| AdrianVoicu a răspuns:

Da,daca e tot pe bani tai

| NimeniSiAtat a răspuns:

Da, este in regula oricare in variante.

| Kuws6 a răspuns:

Eu zic ca este super treaba asta daca persoana este una cu totul si cu totul speciala pentru tine. O sa fie cu adevarat surprinsa daca adora iesirile linistite alaturi de persoane importante decat iesirile in gasca. Daca stii ca adora asta, nu ezita nici macar o clipa si o sa fii mandu de surpriza ta si de reactia persoanei!

| cyoby98 a răspuns:

Eu sunt de părere ca o cina romantica la un restaurant ok ar fi mai bine și crede-ma ca dacă te comporți ca un domn cu persoana pe care vrei sa o surprinzi și mai faci și un mic cadou simbolic la masa va merge totul superb și nu îți va părea rău happy

| Magdaas12 a răspuns:

Depinde ce rol are acea persoană în viața ta. Dacă e un amic, invitația la un film ar fi super, însă dacă e o "prietenă" mai apropiată și mai dragă, ar fi ok la un restaurant. Dar asta depinde și de evenimentul pentru care faci acest lucru