| AnDrEeA8039 a întrebat:

Ce cadou v-ati dori/va doriti la varsta 12-13-14 ani de mos Nicolae sau mos Craciun sau Paste sau...(sarbatorile de iarna)? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| B3ny a răspuns:

Adevarul sa ti`l spun ca nu ai precizat fata/ baiat ...la un baiat bineinteles ca iar trebui o,, pitipoanca" draguta si pe placul lui, shapoi ca nu poti afce asta pentru el, ceva,, O iesire cu prieteni lui " cred ca asta ar fi cel mai frumos cadou, daca nu o haina, o jucarie, un laptop, un telefon, sunt foarte multe solutii happy...

2 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Haine, Haine si iar haine!

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Pai...haine,sau incaltaminte, sau un tel, sau un mp4...sau p cineva dragday dreaming