| huxlexe a întrebat:

Ce calitati trebuie sa aiba o amanta? In afara de discretie... of course...

Răspuns Câştigător
| dexter_3858 a răspuns:

Cred ca trebuie sa fie dispusa sa accepte situatia fara sa doreasca sa schimbe nimic. Cred ca amanta ideala este cea casatorita la randul ei.

3 răspunsuri:
| costin1306 a răspuns:

Sa ti ofere partea care probabil acasa iti lipseste, difera de la caz la caz...

| dana_1567 a răspuns:

Control, creativitate, compasiune, consistenta, respect si comunicare. Cam astea cred ca ar fi "ingredientele ideale".
Dar as putea contracara intrebarea ta cu o alta intrebare ce s-ar putea sa te lamureasca: "Ce calitati trebuie sa aiba o sotie pentru ca sotul sa nu simta nevoia de a avea o amanta?"winking

| visatorul78 a răspuns:

Sunt de acord cu Dana. Insa sunt de acord cu faptul ca ar fi normal sa ai toate acele calitati acasa. Nu rezolvi cu alta femeie. Daca iti pui problema amantei, nu merge casnicia. Mai bine du-te pe centura la "fetite". Cu amanta e periculos.