| nataliaduchess a întrebat:

Ce carte de Sandra Brown imi recomandati? Am citit doar Texas! Sage si mi-a placut mult, asa ca as vrea sa mai citesc si alte carti de aceasta autoare. Funda la cel mai argumentat raspuns.

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

"Imbratisare in amurg" e superbaaa! Acum citesc "Umbre din trecut" tot de la ea, ieri am terminat "Panza de paiajen". Am mai citit "22 Indigo Place","Sa nu trimiti flori" si "Texas! Lucky". Toate sunt pline de romantism (si putin erotism), siropoase, te tin in suspans si cred ca-s potrivite pentru orice varsta. Mie una imi place la nebunie cum scrie si le-as citi pe toate, pur si simplu ma fascineaza!

| nataliaduchess explică (pentru Lia09):

Ai citit cumva "Texas! Sage","Caderea lui Adam" si "Eden Pass"? Care ti-au placut cel mai mult si pe care mi-ai recomandao sa o citesc dintre ultimele doua enumerate.Prima mi-a placut foarte mult.Multumesc

| Lia09 a răspuns (pentru nataliaduchess):

Din pacate cele care le-ai enumerat tu nu le-am citit dar sunt sigura ca toate sunt la fel de frumoase! Sandra are acelasi stil de scris in majoritatea, nu cred ca o sa te dezamageasca.

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu iti recomand "Ultimul joc".
Uite aici o parte din cartile ei :

http://www.librarie.net/autor/8356/sandra-brown

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Caderea lui Adam am citit eu.
E foarte frumoasa cartea.
Am mai citit: Copil nascut joi, Confruntarea, Imaginea din oglinda.
Maine vreau sa ma apuc de : Tandrete si Descoperirea.
Nu as mai lasa cartea jos din mana cand ma apuc sa citesc Sandra Brown.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Imbratisare in amurg
tongue

| alexandra555555 a răspuns:

"Tu esti tatal copilului meu"