| cristina_6629 a întrebat:

Ce carte mi-ati recomanda sa citesc de Sandra Brown? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| justme_4720 a răspuns:

Mie mi-a placut cartea "violul".
Este vorba despre o fata care este violata de niste tineri din inalta societate.Din acest viol a rezultat un copil.Vazand ca violatorii nu au fost pedepsiti de lege, ea fuge din oras pentru mult timp dar se intoarce fiind o femeie puternica si bogata pentru a se razbuna pe fiecare in parte.

1 răspuns:
| nehotarata a răspuns:

Buna. Daca esti o fire romantica...LUnGa ASTEPTARE e ceva deosebit