| soloangel01 a întrebat:

Ce colinda recomandati pentru copii de clasa a VIII-a? FUNDA la cele mai multe!

7 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

In clasa 8 cred ca isi blesteama zilele daca ii pui sa cante laughing

| soloangel01 explică (pentru Sonnayasashikushinaide):

Ce nu fac pentru un vin fiert...

| NeyyMar11 a răspuns (pentru Sonnayasashikushinaide):

Ba ce nume de 3 metri ai laughing

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru NeyyMar11):

E o fraza dintr-un cantec japonez そんなやさしくしないでどんあ顔すればいいの君の良い子顔。
inseamna, Nu te comporta asa frumos cu mine, caci nu stiu ce fel de emotie te astepti sa vezi pe fata mea, dar sa stii ca ma gandesc numai la fata ta de copila. In japoneza suna genial

| NeyyMar11 a răspuns (pentru Sonnayasashikushinaide):

Bine scuze ne mai auzim :* love struck

| NoName05291 a răspuns:

Domn domn sa-naltam (pentru cei care nu prea au voce); Astazi s-a nascut Hristos; Cerul si pamantul; Deschide usa crestine; Florile dalbe; O ce veste minunata; Trei pastori;

| zefiroalexz a răspuns:

Florile Dalbe; Astazi S-a nascut Hristos; Galbena Gutuie; Deschide usa crestine; O ce veste minunata; Clopotei, clopotei; Domn, Domn sa-naltam; La betleem colo-n jos; Sus la poarta raiului.