| aannddrreeaa a întrebat:

Ce credeti ca as putea face(ceva handmade) eu, avand 15 ani, care ar fi apreciat si cumparat pentru a castiga niste bani in plus?

3 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

Bratari

| xAkXsn a răspuns:

Cerşit!laughing)) Stai cu mana intinsa toata ziua laughing iti garantez eu ca pica cevawinking.

| viviana9647 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/handmadeb1/videos?flow=grid&view=0. Urmareste canalul asta.O sa mai fie incarcate video-uri. Daca pui suflet, o sa faci lucruri frumoase. Din propria experienta, se castiga odata ce experimentezi cat mai multe. :*