| SnakeTheChaos a întrebat:

Ce credeti voi ca sunt fantomele?
Credeti ca extraterestii neau descoperit? dar noi pe ei?

Răspuns Câştigător
| rolly14 a răspuns:

Fantomenel nu exista, ele sunt doar niste entitati in forma unei mingi si cantaresc doar 5 grame cam asa, poti sa vorbesti cu un preot pentru mai multe informatii si extraterestrii, pai eu cred ca extraterestrii nu sunt niste fiinte create de Dumnezeu sau care au aparut in spatiu asa din senin, am vazut un documentar vechi maidemult cum ca FBI-ul au dat publice 2000 de documente des[pre tot ce stiau ei din 1940 si ceva parca pana in anii 2000 parcalaughing despre extraterestrii, printre care si un filmuletz in care faceau o autopsie pe un extraterestru descoperind ca el nu are nici aparat eliminator nici aparat digestiv, apoi la final un savant a declarat ca aceste fiinte ar putea fi create chiar de oameni inconstient.Totul e un mister si presupun ca niciodata nu vom afla tot adevarul

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu stiu daca sa cred sau nu in fantome laughing.
In extraterestrii nu prea cred, sincera sa fiu whistling.

| yellowbubbles a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar cred ca pui o intrebare inutilawinking