| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Credeti in extraterestii? Credeti ca e posibil ca Dumnezeu sa fi fost un extraterestru?

Răspuns Câştigător
| DevilWeasel a răspuns:

Da si da sproape sigur

13 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Orice e posibil.

| Arthur a răspuns:

Interesant, dar pe extratereştrii cine i-a creat? ( Şi tot aşa mai departe ).

| 19marian60 a răspuns:

Extraterestri EXISTA cu certitudine.Vezi evenimentul roswelt, desenele terestre din america de sud,+cartile"Amintiri despre viitor"si" Experiente O.Z.N", intalnirile de gradul 3 a le lui Ezechel(Biblie); Ai exemple nenumarate!
2E posibil...

| Hohenheim a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......veti-timp/
Aici este raspunsul tau. Fa-ti timp sa vizionezi documentarul, nu vei regreta.

| Skylerx a răspuns:

@Arthur are dreptate: "Interesant, dar pe extratereştrii cine i-a creat? ( Şi tot aşa mai departe )." Sigur ca asta ma intrebam si eulaughing

| zdrangoi a răspuns:

Ia vezi tu documentarele astea poate gasesti raspunsul :
http://documentare.digitalarena.ro/ancient-aliens-s2e02-gods-aliens-2010/

| Astaroth a răspuns:

Doamneee ce mai intrebari la categoria asta, ati invadat-o cu fel si fel de intrebari stupide la care nu vom gasi niciodata raspunsurilaughing)

| mekage a răspuns:

Dumnezeu nu e extrterestru si eu cred in extrateresti deoarece la ce mare e universul logic ca mai sunt si alte fiinte

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

E mama ta extraterestru. straight face

| Diabl0 a răspuns:

Documentarele sunt niste filme, filmele trebuiesc sa fie vandute, mai ganditi si voi inainte sa scrieti doar de dragul de a o face.

Referitor la credeti in extra, da cred.
Referitor la dzeu sa fie extra, nu, nu cred ca e, extraterestru inseamna exterior planetei noastre automat el a fost exterior pentru ca pamantul nici nu exista. Nu cred ca e vba ca dzeu sa fie extraterestru, e o putere divina.

| Liquify a răspuns:

Nu si nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta intrebare de clasa a 2 a!

| Aylee a răspuns:

Intrebare intrebatoare cand te *** in cur te doare?