| anonim_4396 a întrebat:

Ce e imvu? tot vad intrebari pe aici

Răspuns Câştigător
| Necunoscutul_1242 a răspuns:

Imvu este un chat 3D unde poti vorbi cu altii din Romania sau alte tari, iti poti crea un avatar pe care il poti imbraca, plimba... iti poti face prieteni, te poti face VIP(card de credit), poti participa la diferite competitii, credite (Earn Credits). Uite un filmulet sa vezi cum arata :

http://www.youtube.com/watch?v=j_Th0UL9sZc

Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| ChrisHarrison a răspuns:

IMVU este un chat 3d unde iti alegi personajul si acel personaj face ce vrei tu.,. nu e interesant jocul pana nu platesti, si devii VIP.
Pana atunci esti o persoana obisnuita ce are numai lucrurile care ti le da acolo si niste banuti.
Dupa ce devii VIP poti sa iti faci magazin cu haine, sa le vinzi, sa faci bani. Apoi iti devorezi casa.
Si cand iesi cu caracterul ales, in publin, poti vorbi cu celelalte caractere )
happy

| DakotaDakota a răspuns:

IMVU este un joc foarte interesant pentru fete si baieti.El este dezvoltat in multe tari ...In IMVU iti poti cumpara haine accesorii si alte chestii tari pentru avatarul tau!happy