| katy a întrebat:

Ce e imvu? tot vad intrebari despre asta, in ce consta?

Răspuns Câştigător
| BlackScribble a răspuns:

Imvu este un chat 3D unde poti vorbi cu altii din Romania sau alte tari, iti poti crea un avatar pe care il poti imbraca, plimba... iti poti face prieteni, te poti face VIP(card de credit), poti participa la diferite competitii, credite (Earn Credits). Uite un filmulet sa vezi cum arata :

http://www.youtube.com/watch?v=j_Th0UL9sZc

Sper ca ti-am fost de folos.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Convingete singura:http://www.imvu.com/

| CodRiNitu a răspuns:

Http://www.zoozez.com/t505-imvu asta cred ca este! Funda?:D

| IreneIsHere a răspuns:

Un joc virtual 3D

| CIZu a răspuns:

Imvu il joaca mai mult fetele dar nu este asa de distractiv ai un personaj si ai o viata cu el dar ce e in imvu e peste 18 ani e numai cu prosti nu peste tot dar in mare parte eu iti sugerez onverse e super mai misto decat imvu de 100 de ori

| Dolodolo a răspuns:

Http://www.imvu.com/ crezi ca e ceva fain? :))))))

| Anca_8626 a răspuns:

Este un joc virtual, Katy.
Este foarte frumos.winking.