| coco1molly a întrebat:

Ce este mai ieftin si mai ok: majorat cu 4-6 persoane un weekend la munte sau un majorat cu 10 persoane la un restaurant?
Cam la ce suna m-ar duce?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

La rstaurant depinde de meniu, unul frumos e cam 100 lei pe persoana, la munte nu stiu sigur dar probabil e mai scump.Desigur ca un meniu poate fii si 150 sau mai mult/putin depinde de restaurant. Sunt si locaruri, restaurante unde nu trebuie sa iti bati tu capul cu bautura, muzica, aranjamentele si la un buget redus ar fi cam 1800 lei undeva la 20 de persoane big grin

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Poti merge sa te interesezi, atat la restaurant cat si la munte.Preturile difera in functie de regiuni.

| coco1molly explică (pentru 愛日本):

In jur de ce suma minima m-ar duce ambele?

| 愛日本 a răspuns (pentru coco1molly):

La rstaurant depinde de meniu, unul frumos e cam 100 lei pe persoana, la munte nu stiu sigur dar probabil e mai scump.Desigur ca un meniu poate fii si 150 sau mai mult/putin depinde de restaurant. Sunt si locaruri, restaurante unde nu trebuie sa iti bati tu capul cu bautura, muzica, aranjamentele si la un buget redus ar fi cam 1800 lei undeva la 20 de persoane big grin

| cristimihailov a răspuns:

Eu i-as invita pe toti la munte, si tu platesti doar o masa simpla.

| coco1molly explică (pentru cristimihailov):

Daca ar fi sa o luam asa, nu ar mai veni nimeni laughing)