| RaLuaCH a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? sau... nu vi se pare facebookul putin cam plicisitor de acum?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Incerc din rasputeri sa fac sa nu ma mai plictisesc.Insa am momente cand dorm si nimic din ce se poate face nu ma mai incanta.Dar odata cu trecerea zilei si momentului apare si ocupatia. Obisnuiesc sa citesc carti interesante despre mistere, religie, stiinta, filosofie, cultura etc.Din sutele de mii de carti existente nu poate sa nu te intereseze macar cateva.E imposibil.La fel si muzica mai este un antidot.Tot asa din milioanele de piese nu poate sa nu iti placa cateva.Muzica si cititul.Sunt doua remedii foarte bune in alungarea plictiselii.Este doar parerea mea insa.Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook a fost mereu plictisitor.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Daca nu ai cu cine sa vorbesti pe fb, normal ca e plictisitor... Eu cand ma plictisesc de obicei ies prin oras sau ma uit la un film.

| Jinga_Alex_1995 a răspuns:

Da asa e