cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Ce faceti de 1 Mai ( ziua muncii in care nu se munceste )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă odihnesc! Azi e ultima zi de muncă... mă concediez!

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

@april ufff nu-mi aminti ca acum 2 sau 3 ani am sadit 20 pomisori ( 10 braduti ) si s-au prins doar 2 (nici un brad ). Oricum, fie ca se prind sau nu, e o munca placuta.

| cretzufinish a răspuns:

Ma duc la munca. big grin

| Roby67 a răspuns:

La noi se face un foc urias de tabara si se sarbatoreste "Dansezi in Mai". Si pe 2 Mai stau pe fotoliu si imi ling ranile.

April
| April a răspuns:

1 Mai cade sambata; cu siguranta voi fi la tara si-mi voi uda cel de al treilea tei sadit la poarta, sperand ca de data asta se va prinde.Chiar,voi nici nu stiti ce greu se prinde un tei! Dar eu insist si ziua de unu mai sper sa fie una fasta pentru teiul meu.Astept sa-i dea prima frunza!

| DanSor a răspuns:

"Muncim" la un gratar cu multa bere + ne antrenam si pentru 5 mai (Ziua Barbatului) smug

| Good Cat a răspuns:

Dorm. Mananc. Dorm. Mananc... si cred ca iar dorm pana pe 2 mai.

| Incubus a răspuns:

Daca nu se munceste, stam nu? sau...

| onofrei89 a răspuns:

Muncesc. din fericire as putea spune la cat de multi someri sunt acum sad

| addicting a răspuns:

Pe 1 mai a fost ziua mearolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi muncim. daca e ziua MUNCII.in celelalte nu prea ne omoram. cu munca.mai mult ne facem, ca si ei se fac, ca ne platesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara scoala! Deci ma ReLaXeZ