| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum sarbatoriti Ziua Internationala a Muncii?

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Avand in vedere ca a inceput campania si trebuie sa printez de-mi sar ochelarii, muncesc cu spor! Si nu oricum, ci schimbul 2 happy

| EmaS a răspuns (pentru Leutzbv):

Spor la treaba iti doresc! Si eu am muncit azi mai mult decat de obicei. Deci, am sarbatorit prin munca!

| Leutzbv a răspuns (pentru EmaS):

Si eu m-am enervat mai mult decat de obicei pentru ca mi-au pecit printerele si am stricat bannerele...sad

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Momentan doar cu un grătar şi stat pe TPU că afară e foarte cald happy
Tu cum sărbătoreşti?

| EmaS a răspuns (pentru Esperança):

Eu am muncit mai mult decat de obicei, dar promit ca o sa imi iau revansa! Te pup!

| irina41099 a răspuns:

Stand acasa si mancand dulciuri

| maryfanMJ97 a răspuns:

Stand acasa si navigand pe net dupa ce ieri m-am plimbat aproape toata ziua

| TheAvenger a răspuns:

Cu bere, țigări, muzică metal la maxim, mâncare cât cuprinde și făcând mișto de friaierithinking

| xRainyDay a răspuns:

Lenevind -.-

| Cenusareasa09 a răspuns:

Invatand la matematica si romana pentru ca am tezele