| SalutBunaLarevedere a întrebat:

Azi e 1 mai, ziua muncii.
Se sta sau se munceste laughing?

Răspuns Câştigător
| Adrian37 a răspuns:

Azi ne bucuram de munca facuta.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se stă la grătar, bere, etc!
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Culmea e ca azi de ziua muncii sarbatorim munca prin stat, bere, distractii, mancare buna etc.Ciudat.
In general bugetarii nu muncesc azi dar sunt si cei de flux continuu sau la patroni care sunt obligati sa munceasca...
happy
Eu ma pregatesc pentru Paste in aceasta zi a munciilaughing

| xCăpşunici a răspuns:

Facem ce vrem, suntem in Romania ♥

| ShadowGhost a răspuns:

Hey.Se stalaughing

| daηă a răspuns:

Majoritatea stau.
Dar ar fi mai logic să se muncească, doar e ziua muncii laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se munceste, eu sunt de 7 ore la munca deja

| zurick a răspuns:

Salut! Nu se munceste chiar daca e ZIUA Muncii.Pa,pa.

| drogh a răspuns:

Nu se munceşte, se stă degeaba sau se petrece.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! In 1 mai se iese la iarba verde.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic ca toata lumea ar trebui sa munceasca. Daca aveam ziua berii ce naiba mai faceam? ne tratam cu apa plata?

| inconscient a răspuns:

Hallu! Se sta! Cel putin unii stau! Eu fac curatenia de primavara...deci nu stau!

| SalutBunaLarevedere explică:

Frumoase raspunsuri...mi-a placut sa vad ce fac altii in aceasta zi.Eu una...azi am terminat o munca pe care o aveam de facut, deci am si muncit dupa care am mai si stat.Concluzia ------->>>La raspunsul castigator big grinwinking!

| Nudamnume a răspuns:

Nu se munceste..asta credeam si eu!

| DiidiiDuuda a răspuns:

Intrebare intrebatoarebatting eyelashes.

| Deeedde a răspuns:

Dupa parerea mea poti sa faci ce vrei tu; poti sa muncesti sau poti sa stai!

| Ralucaaa98 a răspuns:

Nu, nu se munceste. De exemplu eu ma plimb cu gasca mai pe seara, deci tu poti face ce vrei! happy