| maraa_9303 a întrebat:

Ce faceti de obicei in timpul vostru liber? Vreau sa ma apuc sa fac ceva practic in loc sa lenevesc tot timpul.Astept niste sugestii de preferat legate de arta (sunt o fire mai visatoare). Multumesc:*

5 răspunsuri:
| crazygirlyo a răspuns:

Iti recomand niste cursuri de actorie cred ca ti s-ar potrivi de minune.sau de ce nu de desen sau canto!

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Fa niste actorie sau desen ori canta la (chitara pian vioara )etc sper sa ai noroc

| XxXLollipoPXxX a răspuns:

Pai... eu fac actorie, pictura, modeling. Sau canto, dansuri, depinde ce iti place big grin

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Eu fac sport.

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de chitara. O sa vezi ca daca incepi sa canti la ea o sa ai multe beneficii.Foarte multehappy