| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de persoane sunteti? Cum va considerati!? Dau funda unui raspuns foarte sincer!

Răspuns Câştigător
| Nousername a răspuns:

Ciudata.

17 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu ma consider o persoana amuzanta, nu prea vorbareata, la locul ei.Dar in general prefer sa ii las pe prietenii mei sa ma caracterizeze.

| Chris a răspuns:

Ma consider rautacios si paranoic, dar si echilibrat si iubitor.

| Bogdanux a răspuns:

Sunt o persoana calma, visatoare, oarecum iubitoare, serioasa/glumeata (depinde de caz), cam lenesa din fire, dar cu o vointa pe masura ei.

Cum ma consider? Nicicum.Prefer sa aud pareri din partea celorlalti, fie bune sau rele.

Răspuns utilizator avertizat
| powergirl a răspuns:

Dar tu cum te consideri?>
eu sunt cam incapatanata, daca zici sa nu fac ceva din contra o fac si daca stiu ca nu e bine laughing

| ionutz03 a răspuns:

Intr-un cuvant sunt un "tampit" big grin adica o persoana caruia ii place sa faca lucruri periculoase si uneori cu greu ma inteleg ceilalti, asta pe de o pare, pe cealalta parte sunt un tip calm, linistit... imi place foarte mult sa glumesc, sa vorbesc mult si sa fac pe toata lumea sa rada big grin

| ionutz03 a răspuns:

Aa consider ca viata e mult mai frumoasa cand ai zambetul pe buze, si pe mine cam rar ma vezi suparat, sau chiar daca as fi nu vreau sa exteriorizezwinking

| Magoo88 a răspuns:

O persoana simpla, un muritor de rand.

| Corina1325 a răspuns:

Consider ca sunt o persoana timida, optimista, nesincerca in dragoste...niciodata nu spun adevarul (ceea ce simt) iar in unele cazuri, sunt razbunatoarebig grin

| papusikatha a răspuns:

Eu sunt o persoana cu foarte multe defecte, dar am si calitati, ce-i al meu e al meu, sunt glumeata, tot timpul incerc sa ii fac pe cei din jurul meu sa rada, cateodata imi pierd increderea in mine si ma tem sa fac anumite lucruri, in rest sunt o persoana simpla, nu imi place sa ies in evidenta, desi uneori imi doresc.

| yonesss a răspuns:

O bruneta incapatanata (foarte incapatanata), dependenta de musica cu lista de priteni buni si adevarati circa 3, cu mult simt al umorului si cu destul timp liber cat sa stau pe "aici"

| Eminem2012 a răspuns:

Paranoica,incapatanata,enervanta si sufocanta[cateodata] si de treaba, prietenoasa si n-ar trebui sa-ti raspund pentru ca nu-i treaba tano talking dar o fac de plictisealatonguelaughing

| NakedLove a răspuns:

Eu sunt o persoana mai sentimentala, foarte incapatanata si dragastoasa blushing.

| Danutdanut100 a răspuns:

Pai eu sunt foarte emotiv nu as putea sta in fata unui public mare, cate odata sunt icapatanat si inervant dar daca asa m-a lasat dumnezeu asta e n-am ce face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma consider eu?
pai sa zic cam asa:
un pic timida,draguta,materialista,nu sunt o frumusete si recunosc,egoista,cuminte,prietenoasa,inteligenta, sparacioasa, incapatanata
independenta si putin cam matura pentru varsta mea!

| Oristar a răspuns:

Nu mai punetzi intrebari de astea.ce te intereseaza pe tine cum ma consider eu (raspuns sincer)FUNDAhappy

| mougly a răspuns:

Sunt o persoana foarte de treaba, ma consider a fi un geniu, unul malefic,"sunt un nebun intr-o lume nebuna"restul til imaginezi u singura :*:*:*