| anonim_4396 a întrebat:

Ce pentru voi? Sunteți toleranți cu persoanele din jur? considerați persoane rasiste? Ce părere aveți despre etnia Rromă, dar despre persoanele de religie? Argumentați.

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,sunt tolerant cu persoanele din jur! Pe mine personal chiar nu ma intereseaza etnia roma sau persoanele de religie(cum spui tu)Chiar n-am nimic cu romi, atata timp cat actiunile lor nu ma afecteza pe mine in mod directhappyMai bine un rom, decat un crestin care te streseza cu tot felul de citate din biblie...