| computerizatul a întrebat:

Am nevoie de un raspuns FOARTE FOARTE sincer! Voi considerati ca a fi homosexual sau bisexual e rau?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu, am conoscu bisexuali si sincer daca nu ti-ar spune ei ca sunt bi nici nu ti-ai da seama, adica pana la urma sunt oameni ca noi.
Si sunt de aceeasi parere si cu homosexualii, nu am conoscut inca unul dar mi-ar placea sa cunosc unul.
Adica si in mzuica multi cantereti buni sunt gay sau bi, ce ar trebui sa nu mai acsult mzuica datorita orientrailor lor sexuale?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva nefiresc dar fiecare sa faca ce vrea si eu vreau sa fiu singuratic pana mor si multor persoane li se pare o chestie ciudata asta.

| RXN a răspuns:

Raul si binele sunt concepte relative.Cat timp tu,ca om, te accepti pe tine insuti si te simti bine cu propria persoana, nu vad care-i problema.Eu sunt bisexuala si n-am nicio problema.Nu urlu in gura mare, caci ar fi stupid si multi n-ar intelege, dar oamenii in care am incredere stiu asta si nu m-au judecat vreodata.

| Ирина19 a răspuns:

Nu,deloc! Fiecare dintre noi are dreptul sa iubeasca orice om, fiind acela/aceea de acelasi sex ca tine.Insa sunt si foarte multe persoane care nu accepta asta,si le pare o prostie, dar ce poti sa faci, daca exista asa ceva inseamna ca a aparut pentru un motiv oarecare si totusi EXISTA si unora le place.

| Narcis2007 a răspuns:

E foarte rau!

| Carmen a răspuns:

Absolut deloc.este rau faptul ca majoritatea romanilor au o mentalitate inapoiata si vad lucrul asta ca fiind subiect tabu.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu draga daca ai stii u cate persoane sunt pe ''invers''si nu au curajul sa marturiseasca asta ai ramane surprins.numai ca majoritatea se ascund sub o masca si traiesc un calvar deoarece sunt obligati de circumstante sa faca ceva ce nu isi doresc cu adevarat! funda?

| Tiberius a răspuns:

Moarte la gay. sieg heil

| DomnisoaraLove a răspuns:

Ff rau

| micutadhampir a răspuns:

Nu e rau, e doar... diferit.

| alexandrey a răspuns:

Eu nu pot spun ca este bine sau ca este rau, dar totusi parerea mea este sa fi cum asa cum te-o dat Dumnezeu, barbatul sa fie cu femeie si femeia cu barbatul, incearca sa scapi de pofta asta ciudata.altceva nu stiu ce sa iti spun ca nu am trecut prin asa ceva si nici nu as vrea sincer. acum tu sti ce faci.bfttongue

Răspuns utilizator avertizat
| ElChino a răspuns:

Nu este rau. Iubirea este cea mai importanta nu conteaza ca este intre doi barbati sau intre o femeie si un barbat sau intre doua femei. important este sa iubesti persoana respectiva. Relatiile gay sunt mai dificile decat cele hetero pentru ca trebuie sa infruntam prejudecatile

| ionutzz2590 a răspuns:

Pai cam da este dar tu faci ce vrei

| 7Raluca7 a răspuns:

laughingDupa mintea omului nu este un lucru rau.dar Dumnezeu nu accepta asta.treaba ta, faci ce crezi dar El nu te va ierta niciodatahappy