| inconscient a întrebat:

V-ati dorit vreodata ca o carte, un film, un serial sau chiar un desen animat sau o telenovela sa nu se mai termine? Care si cum? big grin

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

El Internado. Un serial spaniol de pe AXN Crime. Prima oară am crezut că e vreo telenovelă siropoasă când am văzut-o pe maică-mea că se uita, dar după ce m-am uitat şi eu la câteva episoade, pur şi simplu m-am îndrăgostit. Deci e genial, aşteptam cu nerăbdare fiecare episod pentru că erau pline de suspans şi se terminau fix la partea cea mai interesantă. Îl ador pentru că are câte puţin din fiecare gen (mister, thriller, romantic, comedie, horror, etc.), deci îţi transmite o mulţime de sentimente diferite. Când s-a terminat am fost şi fericită şi tristă în acelaşi timp, pentru că mi-am dorit să îl vizionez în continuare.

Ţi-l recomand din toată inima. Uită-te pe AXN sau pe AXN Crime, şi vezi când îl vor realua de la capăt, pentru că îl difuzează încontinuu. Merită să te uiţi, crede-mă.

| inconscient explică (pentru itscloudyoutside):

Multumesc mult! Am sa ma uit!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mi-am dorit, imi place ca orice carte, film, serial sa aiba si un sfarsit si daca se poate cu happy end

| UnleashedPsycho a răspuns:

A Serbian Film. Aş fi vrut să se joace cu mintea personajului principal toată viaţa, aş fi vrut să nu-şi dea seama că persoanele pe care le avea în faţă sunt copilul şi soţia lui. Oricum, filmul rămâne, din punctul meu de vedere, un film foarte bun ^-^

| inconscient explică (pentru UnleashedPsycho):

Multumesc! Poate il voi viziona si eu!winking

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru inconscient):

Să ştii că sunt scene explicite de sex şi personajele sunt nişte sick motherfuckers. Dacă nu ai tangenţe cu sângele, sexul şi oameni nebuni, nu te uita.

| inconscient explică (pentru UnleashedPsycho):

Merci de informatie...cred laughing Stai linistit! Ma lipsesc!

| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Păi, mi.aş dori ca serialul Pretty Little Liars să nu se termine niciodată. :X

| inconscient explică (pentru AlleSss):

Ms de raspuns!

| AlleSss a răspuns (pentru inconscient):

Nu ai pentru cewinking