| roxana1995 a întrebat:

Ce-i pot zice lu' mama ca sa-mi pot schimba cartela de telefon dau funda pentru cea mai buna idee am nevoie urgent de ajutor va rog!

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Poti sa-i spui ca ai pierdut-o, sau ca nu-ti mai apare lista pe ea. Cel mai plauzibil ar fi sa incerci sa-i explici ca vrei sa-ti limitezi lista de prieteni, ca ai crescut si ca nu mai vrei sa te deranjeze oricine. Vrei prieteni seriosi si cu bun simt, si gata! Bafta!

| iulianr a răspuns:

Zii ca ai scos odata cartela si ai scapat-o in apa.

| Burzea a răspuns:

Spune-i ca niste colege sau colegi au dat nr tau de tel la uni si aia te sun in continuu si te injura /bafta /fundita?