| PurpleDark2 a întrebat:

Va rog mult sa imi dati idei de farse pe mess.
Sa fie cat mai amuzante!

Răspuns Câştigător
| blackwidow10 a răspuns:

Cauta pe net "two girls, one cup", copiaza linkul, apoi da-le baietilor sa se uite. Spui si tu, nu stiu, gen " ce fete senzuale". La inceput pare a fi un film porno foare tare, dar pe final se termina foarte scarbos. Foarte, foarte scarbos. Ai sa vezi daca te uiti. Sau le faci din astea gen " bai ce ai cu mine de ce ma injuri" si le spui ca au intrat ei pe mess si te-au injurat, fa-i sa creada ca are careva parola lor si ca a intrat si a facut ravagii pe mes.Alta farsa ar fi sa te inregistrezi sau sa gasesti un sunet foarte naspa, sa le zici luati o melodie noua, pui si tu un titlu, si cand dau drumu la melodie sa se sperielaughing Sunt o gramada de chestii crede-mabig grin Stau pana maine si iti dau idei. Baftalaughing

2 răspunsuri:
| SethMC a răspuns:

Ii zici cuiva ca ai gasit un film de copii mari cu el pe redtube si scrii asa www.redtube.com/numele lui/ei dar numele legat.gen maricasolo sau mai merge si cu semne intre:marica-solo. ex:www.redtube.com/marica_solo