| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi un prieten adevarat?

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un prieten adevarat inseamna a avea o comoara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un prieten care ma inteleg foarete bine cu el amandoi am facut sex cu doua tipe pe nume georgiana si bianca mocanu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine prieten adevarat este acea persoana care iti este aproape si cind tii bine si cind tii greu, care iti propune singura ajutor fara s-o rogi care nu te vorbeste pe la spate dar are curaj sa intrebe in fata care imii stie neajunsurile dar le divulga nimanui...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Eu am doi prieteni adevarati adica doua prietene adevarate.Suntem alaturi mereu si la bine si la rau si acumam ajuns la o concluzie.
"Sunt o parte din mine si nu le voi lasa niciodata sa plece"