| The4Ever a întrebat:

Ce inseamna xbox 360 modat?
ce inseamna modat
La ce se foloseste modat?

Răspuns Câştigător
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Inseamna k se modifica consola la un service si se baga un cip ca sa poti juca de pe CD facute de u acasa pntr k cele cumparate sunt destul de scumpe si nu are rost din moment ce sunt pe net destule.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice consola modata se poate folosi cu jocuri pirat descarcate din internet pe dvd.

| Coman_Marian_1995 a răspuns (pentru mgtow):

Este adevarat ca dupa modare consola porneste putin mai greu?

| mgtow a răspuns (pentru Coman_Marian_1995):

Nu cred

| eandopuncttk a răspuns:

Modare, cipuire.
astea se fac ca sa iti mearga si jocurile de pe cd-uri neoriginale.