| cinderellaindreams a întrebat:

Ce intamplare ti-a schimbat sensul vietii?

Răspuns Câştigător
| scutelnictatiana a răspuns:

Draga,Ionela atunci cind credeam ca o fata va fi prietena mea cea mai buna dar ea mi-a spus ca nu vrea sa prieteneasca cu mine! Dupa tot ce am facut eu p-u ea! Si acum nu pot uita!

6 răspunsuri:
| irocku a răspuns:

Cate tragedii. laughing mda... eu nu am fost tradata de prieteni. din contra: faptul ca mi-au demonstrat ca sunt cu adevarat adevarati (da stiu suna BINE) m-a facut sa am incredere in mine. o schimbare mare. crede-ma: m-am schimbat mult.

| Crucified a răspuns:

laughing
Am citit "intrebare" in loc de "intamplare".
Pff, sunt foarte multe. Nu-mi vine in minte cam niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Am fost trădată, cu asta am spus tot.
Te pup!

| DoctorChucky a răspuns:

Am ascultat Justin Bieber laughing

| MadalinutzaBufu a răspuns:

Nu am fost tradata sau alte chestii, dar am realizat, acum nu mult, ca nu imi plac doar baietii.Sunt bisexuala, asta schimba totul.

| ioanaLorry a răspuns:

Cand prietenii m-au tradat, asta doare cel mai tare, alegeti [prieteni cu mare grija!