| alexalx1234 a întrebat:

Întreb din curiozitate. Un băiat ce are un ochi leneș poate fi iubit de o fată?

13 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Se poate, daca fata are un ochi activ.

| Violleta2022 a răspuns:

Si de ce nu-l antreneazam, sa nu mai fie lenes?

| HazelEyes77 a răspuns:

De ce nu?

| Raniaa a răspuns:

Da.

| alexwahl a răspuns:

Daca te referi la ochil de laga gaura neagra, e grav.

| Edisor27 a răspuns:

Cu siguranta.

| AliTheo18 a răspuns:

Macar o data in toata viata o sa ne placa macar o persoana, deci orice 'handicapat' isi poate gasi iubirea, poate sa fie iubit.

| GrungyCacti a răspuns:

Pentru mine e un turn off. Se poate repara prin purtarea ochelarilor.

| TheWisest a răspuns:

Doar de la spate

| Chetys a răspuns:

Un băiat poate fi iubit oricum, de persoana potrivită, nu ești nici primul nici ultimul cu acest defect.și eu aceasta problema și am o relație de aproape 2 ani...și urmează sa-mi fac operație...la fel și tu, dacă acum crezi ca nu poți, atunci când crești sau așa încearcă sa-ți găsești un loc de munca și sa strângi bani.și sa te operezi pentru ca totul are o rezolvare, tu vei fi iubit oricum de persoana potrivită la momentul potrivit

| Boboc_Alexia_1990 a răspuns:

Dacă o fata te iubește cu adevărat, te va iubi si cu bune și cu rele!
Multă sănătate și ai încredere în tine!

| alexalx1234 explică (pentru Boboc_Alexia_1990):

In ziua de azi contează, din pacate foarte mult aspectul așa că sunt slabe șansele ca o persoană cu un astfel de defect să fie iubită sad

| superbombo69segzzz a răspuns:

Depinde de marime... daca stii ce zic...