| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa nasti fata sau baiat? big grin Intreb de curiozitate.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema e ca nu stii cu cine sa ii faci, dupa mine spun ca mai bine ramai singur. Viata e rea avand pe cineva langa tine, eventual parintii sant sprijinul cel mai bun si cand vor muri fi sigur ca nici tu nu o sa traiesti asa mult la ce salarii avem in tara asta.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La cum ai formulat tu intrebarea, as putea crede ca poti influenta in vreun fel sexul copilului. De parca, daca ar fi bine sa nasti fata si copilul e baiat, poti impiedica in vreun mod nasterea.
E bine sa nasti natural, un copil sanatos.
Indiferent daca e fata sau baiat, vei avea satisfactii imense. Cat despre necazurile inerente...sunt tot alea si tot atatea.

| pwp a răspuns:

Nu conteaza...sa fie sanatos! Asta e important.

| LolaLollita a răspuns:

Mai conteaza? Copil sanatos sa fiehappy
Desi recunosc, mi-ar placea sa am si o fatatongue

| Antoniacopiluța a răspuns:

Contează? Numai să fie sănătos si frumos:d

| Flynn2001 a răspuns:

Baiat:p

| SebyRufay a răspuns:

Fata, va iesi prima la pensie.

| Diidaa a răspuns:

Daca esti fata, fata, daca nu-ti place baiat, pama la urma mai conteaza e alegerea ta...happy