| Ercjiaai a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati sa ma joc vara asta. Poate sa fie pe smartphone sau PC

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Buna. Pe smartphone: *Zombie tsunami
*Subway surfers
*Pou
*My tom
*Benji bananas
*Slendermen(un joc ca sa te sperii putin laughing )
*Shark(un joc cu rechini super:d)

Pe pc:Outlast(super cu zombie)
Counter strike(daca vrei. dar te sfatuiesc sa nu o faci. Am jucat un an ca obsedatul degeaba.)
Metin2
Nostale
Call of duty
S.W.A.T
Hocus Pocus
Jocuri cu Naruto
Wrestling
Fifa
Pes

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

9 răspunsuri:
| digital7shady a răspuns:

*pot
Joaca Darksiders(1, 2), L.A. Noire, Deadpool, Mafia 2, MKKE, Amnesia(The Dark Descent, Justine, A machine for pigs), Mario, Solitaire si mai gasesti. Intai termina-le pe astea.winking

| firstboy a răspuns:

League of legends, sau ti-as propune un joc mai super, in care nu trebuie sa stai in casa, dar, mai bine ramai la pierdut timpul cu pc-ul

| sanboss a răspuns (pentru firstboy):

Gothic 2 -pc

| firstboy a răspuns (pentru firstboy):

Asta e pe pc
happy

| kMirke a răspuns:

Depinde ce PC si smartphone ai, de componentele lor!

| Cruck a răspuns:

Gta4,pou,fifa,pes,outlast,

| Larissa008 a răspuns:

League of legends, GTA San Andreas, Need for Speed, Counter Strike (si eu joc laughing ), Battlefield, World of Warcraft, Hill Climb Racing, Godzilla, Cut the Rope (1, 2,3),Bus Simulator, Dead Trigger, Minecraft, etc... Funda? big grin

| DenisaDF a răspuns:

Bună!
Îți recomand să te joci mai mult pe afară, dar un joc bun ar fi Subway Surfers.

| Pupalei_Pupalei_1999 a răspuns:

Pt. PC este GTA San Andreas, Need for Speed Most Wanted, Counter Strike, Battlefield, World of Warcraft, etc.Pt. smartphone este Hill Climb Racing, Godzilla, Cut the Rope (1, 2,3),Bus Simulator, Dead Trigger, etc