| SuntEuAlex a întrebat:

Ce jucati in timpul liber sau ce faceti?

9 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E frig si jocurile,la mine se limiteaza la un sah, carti sau dame!
Dar, las´ ca vine ea vara si am sa ma joc 9 caramizi,sageti,ratele si vanatorii,elastic,frunza,telefonul fara fir,flori fete sau baieti,arte sau cantareti, incetul cu incetul se fabrica otetul, cat e ceasul imparate...cunosti vreunul din jocurile acestea? NU.
Eram sigura!

| Amy a răspuns:

Eu ma joc pe city ville pe facebook.dar nu prea am timp liber.am un program prost.sunt dupa masa la scoala. in rest vad "Vampire diaries"

| costin95 a răspuns:

Baschet

| sirina_7189 a răspuns:

Poti sa: dormi,citesti cartea favorita,alergi prin parc,joci carti cu prietenii,sa canti,sa dansezi,sa desenezi,sa plantezi copacei,eu daca as avea multi bani,mi-as decora camera ca-mi place sa decorez,sa joci un joc pe calculator, sa te uiti la televizor, sa te duci prin mai stiu eu ...cluburi...sa te plimbi sau sa te joci cu un animalut, ce-ti place tie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baschet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe siteuri gen youtube, cocalari.com, cancan si forumuri uneori. Jocuri... obisnuiam sa ma joc sims, iar cand nu am chef de el ma joc tot felul de chestii dragute pe miniclip big grin
pusssy:*

| ana1999 a răspuns:

In timpul liber ies cu prietenii.

| floridanielle a răspuns:

Buna! sunt fata si imi ocup timpul liber jucand handbal, volei acum ca e iarna la sanius cu prietenii e foarte distractiv pe bune.Joc de 3 ani habdal volei de mai putin timp.ne adunam la sala de sport antrenament singure si iasa si o distractie care te face "big grin"vara ne adunam la teren si fete si baieti evident gasca noastra si jucam fotbal,.la fotbal sunt portarbig grin desi sunt fata. imi place ft mult sportul.si pe langa asta poti iesi cu ei in oras la mall ca tot e mall'ul asta ai unde sa-ti petreci timpul! parcul e un loc unde poti face multe nebunii.la masa de ping-pong,o tura cu bicicletele sau rolele (noi megem la Mures,fiind din timisoara, periam, e foarte tare)sper ca ti'am dat niste idei.serbus

| Ionutz15_1929 a răspuns:

Pff...cnd e rea vreme pe pc. counter/samp ceva de genu. daca nu la ski, sanie patinoar...