| Izzy141 a întrebat:

Voi ce faceti pe Pc in timpul liber? Ce jocuri jucati? big grin Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| akaa a răspuns:

Pai... De jocuri ar fi :
Plants vs. Zombies
Divinity Teba Mu
Sims
Roller Coaster
Sau ce sa faci fara sa te joci :
Intrii pe FaceBook
Intrii pe Hi5
Iti faci cont pe YouTube
Te uiti la poze
Intrii pe Mess si dai conferinta la prieteni si joci : Adevar, Provocare sau Procent.
Sper ca te-am ajutat tongue

9 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Dark sector

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Eu joc webkinz,stardoll,lady popular,woozworld,ourworld, stau pe mess, ma joc sims 2 si mai ales stau pe TPU.Cam atat happy

| bortanradu a răspuns:

Eu joc Spider Man 3, Need for Speed Hot Pursuit si GTA San Andreas.

| kitty_9669 a răspuns:

JOCURI:barn buddy,happy pets,webkinz,pet party, green farm.
SERIALE:traznitii, la bloc.
big grin...si raspund pe TPU...big grin
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma joc/jucam counter strike, crysis 2(nu mai joc), metin2(nu ma mai joc), crossfire, fifa 11 si multe altelelaughing.
Sper ca te-am ajutat.

| thalia_6931 a răspuns:

Poi sa vedem: MAT online, Roblox, 4Story,Cabal, Cs si multe altele... Si uite siteurile : http://mat.cibmall.net/ www.roblox.com www.4story.ro cabalonline.ro de la cs cauti pe net dar cred ca deja il ai

| Biancaloveya a răspuns:

Eu intru pe TPU (incerc sa raspund cat mai mult pentru fundita ca mi-o dorescc mult)sau joc metin 2 ro este foerte distractiv1
ps:ascult si muzica.

| marianna17 a răspuns:

Iti recomand sa joci ConQUIZtador.

| laurica1997 a răspuns:

Buna! eu joc farmerama si lady popular. poti sa le incerci.