| Ramo137 a întrebat:

Ce meserie ati vrea sa aveti sau ce meserie aveti?
sunt tare curioasa...

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mi-as dori sa fiu sociolog sau profesor de istorie.Mai mult profesor de istorie, imi place sa invat oamenii despre materia mea mult iubita. Vreau sa vorbesc cu oamenii, cu copii, sa-i invat si sa-i educ.

| DEBrown a răspuns:

Programator as vreahappy

| Ady00pk a răspuns:

O sa fac un top al meubig grin Cred ca 1 e vis dar niciodata nu se stie.
1. Wrestler
2.Luptator MMA
3.Culturist
4.Bodyguard
5. Jandarm
6.Lucrator in constructii
7... orice din care ies banihappy

| jvEcu a răspuns:

O meserie in care sa nu fac efort, sa nu existe stres si sa primesc bani multi, cu toate ca nu cred ca exista. Daca nu se poate asta, orice care ajuta in casa gen (tamplar, zugrav, electrician etc. )

| lifeisperfekt a răspuns:

Eu as dori sa devin:ori stilista(cel mai mult mi-as dori acest lucru),ori creatore de moda,ori hairstilist,ingrijitor de caini(imi doresc foarte mult si acest lucru, imi doresc sa adun-cand mai cresc multi catelusi de pe starda si sa-i ingrijesc), ori ultima optiune fotografa laughing. Sper sa-ti placa laughing.Pa!happy

| cristina_3043 a răspuns:

Eu as vreau sa devin medicbig grin

| Ramo137 explică:

Eu as vrea invatatoare sau profesoara.
sau veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Meseria mea din viitor=Judecatoare sau cine stie, viata este plina de surprize! Sarbatori fericte! Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actrita