| Nowingsangel a întrebat:

Ce cariera/meserie ati vrea sa aveti si de ce?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt chiar la un pas să-mi schimb iar direcția de mers!
De ce? Pentru că nu am altă alternativă, trebuie să-mi fie mie bine.
Pa, pa.

| VirusS97 a răspuns:

Progamator/web designer/ceva in IT. In primul pentru ca imi place (nu poti sa faci ceva ce sa nu iti placa doar pentru bani) si in al doilea rand e de viitor.

| Seby90 a răspuns:

Vreau sa stau toata ziua si sa primesc bani, o sa o numesc... Expert in pierderea timpului.

| raduradu2014 a răspuns:

Bucatar..pt ca imi place sa gatesc

| fearlessss a răspuns:

Ofiter Sri.Pentru ca ador sa stiu lucruri pe care alti nu le stiu, sa stiu despre acte de terorism.si sa le opresc..etc.

| vRemi a răspuns:

Psiholog.

| MissDevilish666 a răspuns:

Psiholog sau avocat/detectiv. Pentru că...îmi place.

| Daydream a răspuns:

Psiholog! Imi place sa ajut oamenii si sa le ascult problemele.

| Cigarettă a răspuns:

Manechiuristă → ador foarte mult acest job şi deja fac cursuri de calificare :3

| mariusice a răspuns:

Vreau sa fiu geniu

| Skrillex9000 a răspuns:

Eu vreau sa ma realizez in fotbal deoarece se castiga multi, multi bani!big grin