| anonimspecial a întrebat:

Ce meserie ati vrea sa aveti cand veti fi pe cont propriu?
SAU
Ce meserie aveti acum? si Ce meserie voiati sa aveti vand erati mici?

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Vreau sa dau la Academia de Politie, deci vreau sa devin politist. Mai tarziu, daca va fi posibil, voi opta pentru trupele speciale.
Oricum, mi-as fi dorit mai mult sa devin profesor de istorie, asta doar in cazul in care salariul era unul respectabil iar meseria de profesor era si ea respectata intocmai pe merit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeeei... avand in vedere ca asta studiez si asta e domeniul care ma pasioneaza, imi doresc sa devin si e foarte probabil sa se intample... inginer in domeniul aerospatial.
Meserie actuala: studenta model, aflata in vacanta de recuperare dupa un an greu.
Cand eram mica, desigur ca "am trecut" prin mai multe: profesoara, medic, pilot, avocat... iar cea mai realista, agent FBI sexy, in costum de piele/latex, cu sani mari si pistol la brau.

| L1feDRAIN a răspuns:

Multe meserii am vrut sa am, dar cea mai probabila de a se implini e: programist sau ceva de genul, dar nu m-am hotarit.

| j1NNNx a răspuns:

Am vrut sa ma fac doctor veterinar pe la 10 ani, politist pe la 13, si acum vreau sa ma fac un mare gamer laughing