| Nayuky a întrebat:

aveti caine? spuneti-mi despre el si povestea lui.Sunt tare curioasa^.^^.^

Răspuns Câştigător
| NeedYouNow a răspuns:

Buna..eu am un catelus, il cheama Norocel, mi l-a adus tata 1 martie de pe strada,era murdar si necajit,dar eu l-am ingrijit...,are ochii albastrii si este ciobanesc.A stat la noi un an, dupa care intr-o zi a disparut.sad, apoi dupa o saptamana s-a intors happy, cand l-am vazut numai puteam de bucurie \:d/, ba chiar l-am si legat ca sa nu mai plece laughing..il iubesc enorm! >big grin