| bogdan324 a întrebat:

Ce (ne)oameni, astazi m-am gasit cu 3 colegi din liceu, dintre care 2 sunt fete, ma tot faceau tocilar(am luat 9 in teza de la mate),nesimtit,etc.L-am luat pe bulangiu la bataie sa vada cine ii sefu',a fugit acasa, iar alea 2 nebune incepeau sa rada de el.
Dupa aia am scos telefonul sa ma joc,apoi au venit alea langa mine,cica: mama ce smecher,ai iphone 5, ne dai si noua sa ne jucam?, apoi le-am scuipat pe amandoua si am plecat acasa.
In ce hal a ajuns tara asta? Nici nu ma mir ca cei din alte tari rad de noi.Voi ce ati schimba la tara asta daca ati fi la conducere?

10 răspunsuri:
| noink a răspuns:

As da afara ungurii, as limita acesul la net, as creste salariile si as elimina cheltuielile alea aiurea ( masini de 20, 000 de euro pentru nu stiu care parlamentar) As incuraza taranii care vind produse 100% eco.

| zurick a răspuns:

Buna :-D
1.La mate nu trebuie sa tocesti, de fapt daca stau bine sa ma gandesc persoanele care folosesc cuvantul asta nici nu stiu ce inseamna...
2. Faptul ca le-ai scuipat mi se pare oribil daca vezi ca exista prostie vrei sa le demonstrezi ca si tu ai din plin?!
3.N-am ce comenta in legatura cu acel baiat, dar fetele sunt proaste rau ...Cum sa rada? N-au o parere personala sau si-o schimba dupa ala care castiga batalia
4.Religia ar deveni optionala
As construi mult mai multe spitale, centre, scoli si n-as mai investi aceias suma care se foloseste acum pentru biserici.As continua o gramada de idei bine dezvoltate despre violenta si mai ales despre atitudinile de smecheras, ce sa mai zic despre dicriminare si despre oamenii care nu sunt in stare sa aiba o parere.

| bogdan324 explică (pentru zurick):

La faza cu scuipatul...stiu ca pare scarbos si prostesc, dar nu ma puteam abtine, si da, fetele din ziua de azi(nu toate) sunt foarte proaste, isi schimba parerea personala doar dupa cel care castiga.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Este vorba mai mult de oamenii din ţara noastră, nu de conducere.Degeaba ai la conducere cel mai bun preşedinte,cei mai buni politicieni,când poporul e idiot.A,bineînţeles,dacă ai dori aşa ceva să fie realizabil,deşi e prea utopic, ar trebui omorâţi toţi oamenii proşti, ca să nu infecteze viitoarea generaţie cu prostie, iar generaţia viitorului să fie instruită temeinic, după placul celui mai bun conducător al ţării.

| Carmen100 a răspuns:

In ce hal a ajuns tara? Da tu nu vezi ce ai facut? Cum sa scuipi niste fete? Si care e legatura dintre tara si un bulangiu?
Dar totusi te admir pentru ca l'ai luat la bataie pe fraierul acelawinking

| bogdan324 explică (pentru Carmen100):

Le scuip ca m-au calcat pe nervi, si incercau sa isi puna labele pe telefonul meu fara voia mea

| Alin0001 a răspuns:

Respect pentru tine! Eu cred ca as schimba tot, din temelii! Apropo, chiar le-ai scuipat pe alea? laughing)

| bOdYl a răspuns (pentru Alin0001):

laughing tupeist baiatu.

| bogdan324 explică (pentru Alin0001):

La ce gesturi faceau alea...nu ma puteam abtine sa le scuip

| Prodan_Victor_1995 a răspuns (pentru Alin0001):

Nu poti sa bati din palme si sa creasca salariile. Cum crești salariile daca tara nu produce nimic?