| Johnny_3038 a întrebat:

Fetele si femeile n-au
Si nici nu doresc sa aiba;
Barbatii o tin ca o podoaba,
Iar cand o au
Incearca sa se curate de ea.

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Daca e in alta limba atunci e frumoasa.aca e in romana n'am inteles nimic... i'auzi butlashka wtf?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@zuly multumesc pentru explcatii... era mai frumoasa daca o scriai in intregime in romana, nu crede ca stie tare multa lume ce's alea

| juniper a răspuns:

Normal ca este morcovul legat de nuci rolling on the floor

| zuly a răspuns:

@eluveitie: butlashka - sticla (cu ceva alcool), jin - vin, papasha - tata, ne boisea - nu te teme, stai linistit. big grin
@ Begaldinio: Degeaba intrebi lumea ce parere are, ca putini o sa inteleaga ruso-romana ta tongue

| Baciu_Nicolae_1995 a răspuns:

E usor...barba big grin videtz daca merji mintea la moldovan big grin