| Hy_Mattyas_1992 a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul Devianart? chiar credeti ca se platesc pozele scoase la vanzare acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt facute de tine, da! scoate-le la vanzare! daca vor fi placute, se vor si cumpara! daca nu ai dreptul de autor... stai calm!

4 răspunsuri:
| Lipsa47 a răspuns:

Da, dar depinde foarte mult despre ce poze, este vorba.

| Hy_Mattyas_1992 explică (pentru Lipsa47):

Ma gandeam sa scot niste peisaje la vanzare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hy_Mattyas_1992):

Daca sunt facute de tine, da! scoate-le la vanzare! daca vor fi placute, se vor si cumpara! daca nu ai dreptul de autor... stai calm!

| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde. Probabil ca persoanele cu o activitate intensa au sanse mai mari sa vanda ceva, pentru ca sunt vizualizate mai des.
De asemenea, cred ca depinde si de calitatea produselor. Daca sunt intr-adevar bune, cred ca au sanse sa fie vandute.

| Macovei_Dragos_1997 a răspuns:

Nu nu se platesc am scos si eu niste poze si nu am platit nimic