| rusuirina a întrebat:

Ce parere aveti de pozele facute in cimitir? credeti ca este pacat sa faci aceste poze?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Ce pacat sa fie?
nu e nimic inneregula cu ele, doar ca sunt putin neobisnuite, iar oamenii se grabesc sa eticheteze astfel de poze si persoanele din ele ca fiind satanice sau mai stiu eu cum.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu vad de ce ar fi un pacat; la Sapanta, in Cimitirul Vesel, in fiecare an zeci de turisti fac poze la nesfarsit, sub ochii autoritatilor locale si chiar ai preotilor.As zice ca obtin un venit frumusel de pe urma unei asemenea oportunitati.Ca sa exprim un punct de vedere personal, cand e vorba despre inmormantari imi repugna fotografierea; imi pare morbid sa pui o asemenea poza intr-un album.E bine sa ne bucuram de cei pe care-i iubim cat timp sunt in viata...

| vladeueu_4450 a răspuns:

Serios? un pacat? am un prieten care a facut mii poze cu el in cimitir : in groapa unde trebuia sa fie pus mortul de asemene poze pe cavouri, tot felul... unele sunt chiar sinistre... deci eu nu cred ca e un pacat.

| RoxXxiIi a răspuns:

Da e si pacat straight face
Si e si foarte penalhappy
Fara suparare :*