| MaDuTzAaAaA a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatura muzicala in scoli? de ce?

4 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Exista asa ceva? laughing

| xAnita a răspuns:

Pey.happy Sincer sunt eleva in Baia Mare la Sc. nr 18 love struck.
Si sunt responsabila cu statzialove struck.
Elevii sunt destul de multzumitzi.
In pauze pun muzica. si. mie se pare okwinking.

| Marynna a răspuns:

Mie mi se pare o idee buna.Insa,nu una necesara.Adica daca sunt bani si pentru muzica, foarte bine, dar intai trebuie facute lucrurile necesare, si apoi distractiile.De exemplu, eu sunt la C.N.Carol I din craiova, si avem si noi muzica in pauze. Dar baile, culoarele si altele sunt vai de ele.Si nu le facem pentru ca nu sunt bani. Dupa parerea mea muzica mai putea astepta, mai bine faceau baile... Mie personal imi este scarba sa ma duc la acele bai!

| MaDuTzAaAaA explică:

Eu ma refeream la telefoane si mp3-urihee hee