| MariusFD96 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se epileaza pe picioare? Intrebarea asta se adreseaza in general fetelor si as dori niste raspunsuri sincere... Eu am 20 de ani si parul de pe picioare este destul de mare si des. Si nu prea stiu ce sa fac. Eu as vrea sa il dau jos, nu numai pentru ca este vara si transpir dar si pentru ca arata urat si as vrea sa port pantaloni scurti linistit si fara sa se holbeze lumea pe strada la parul de pe picioare. laughing De obicei nu tin cont de parerile altora asa de mult. Dar de data asta chiar nu prea stiu ce sa fac. Ma inclin spre a il da jos dar nici nu vreau sa par gay sau prea feminim. Astept niste raspunsuri sincere. Nu fiti ipocriti happy O zi buna!

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Poti sa il tunzi, o sa fie mai scurt si nu te deranjeaza vizual.
Desi parul are un rol extrem de important si te protejeaza de caldura, daca il scurtezi unpic nu o sa te deranjeze prea tare!

2 răspunsuri:
| Alexa1234a a răspuns:

Lasă-l așa.(părerea mea)
Depinde cum te simți tu mai bine.

| anonim000x a răspuns:

Mi se pare foarte ok si daca il epilezi, dar mai bine faci cum consideri, deoarece nu ti.as putea spune exact cum va arata, din timp ce nu te cunosc.

Întrebări recente