| Oana_4131 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bucuresti?

7 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Mie imi place.
Am venit in Buc acum un an de la Cluj si imi place mult mai mult zumzetul permanent al orasului. Nu prea te poti plictisii in Bucuresti happy

| MARIUS_2685 a răspuns:

E frumos la bucuresti

| MARIUS_2685 a răspuns:

E frumos la Bucuresti

| ZZG a răspuns:

Fetite dulci ca n bucurestilove struck in toata lumea nu gasesti>big grin

| Albei a răspuns:

Urat dar si mai naspa este ca oamenii de acolo se cred zeii si tot timpu ii fac pe moldoveni sau alte regiuni tarani flamanzi, prosti, etc...dar ei cred ca au uitat ca acesti oameni ii hranesc

| McNek a răspuns:

E tare daca stii sa te distrezi in elwinking

| Anhi a răspuns:

Mda... e pfff ce sa zic e tare pentru ca are multe mall-uri, are multe pub-uri, si e mare dar nu-mi place ca e plin de pitipoance cu fite de bucuresti si plin de pesti si toate astea.